Упис у музичку школу

Четворогодишње музичко образовање: Соло певање

Први разред (соло певања) могу уписати кандидаткиње од 13 до 16 година и кандидати од 16 до 19 година.

Шестогодишње музичко образовање: кларинет, саксофон и труба.

Први разред (кларинета, саксофона или трубе) могу уписати кандидати који у школској 2020/21.години упоредо уписују трећи, четврти или пети разред основне школе (11 година и млађи).

Шестогодишње музичко образовање: Клавир, виолина, виолончело, хармоника, флаута и гитара

Први разред (клавира, виолине, виолончела, хармонике, флауте или гитаре) могу уписати кандидати који у школској 2020/21. години упоредо уписују други или трећи разред основне школе (9 година и млађи).

Припрема кандидата за полагаље пријемног испита одржава се сваке године непосредно пре пријемног испита.

Пријемни испит приликом уписа у први разред је обавезан и обавља га стручна комисија чија је оцена коначна.

Пријава кандидата за пријемни испит се врши у соби бр. 11 код психолога школе.

Потребна документација (приликом уписа):

1. Попуњен формулар пријаве за упис. Формулар можете добити код психолога школе, соба бр.11)
2. Извод из матичне књиге рођених (детета)
3. Потврда о уплати донације за ђачки динар:

Име и презиме ученика (име родитеља), адреса
   сврха уплате: Донација за ђачки динар - школска 2020/21.
   прималац: ОМШ " Владимир Ђорђевић", Јагодина
   износ: 4000,00 динара  (напомена: за друго дете које похађа ову школу донација је 2000,00 динара а за треће итд. бесплатно)
   рачун прмаоца: 840-634760-55
   број модела: /