Упис у музичку школу

Четворогодишње музичко образовање: Соло певање

Први разред (соло певања) могу уписати кандидаткиње од 13 до 16 година и кандидати од 16 до 19 година.

Шестогодишње музичко образовање: кларинет, саксофон и труба.

Први разред (кларинета, саксофона или трубе) могу уписати кандидати који у наредној школској години упоредо уписују трећи, четврти или пети разред основне школе (11 година и млађи).

Шестогодишње музичко образовање: Клавир, виолина, виолончело, хармоника, флаута и гитара

Први разред (клавира, виолине, виолончела, хармонике, флауте или гитаре) могу уписати кандидати који у наредној школској години упоредо уписују други или трећи разред основне школе (9 година и млађи).

Припрема кандидата одржава се сваке године непосредно пре пријемног испита.

Пријемни испит приликом уписа у први разред је обавезан и обавља га стручна комисија чија је оцена коначна.

Пријава кандидата за пријемни испит се врши у соби бр. 11 код психолога школе.

Потребна документација (приликом уписа):

1. Попуњен формулар пријаве за упис (формулар можете добити код психолога школе, соба бр.11)
2. Извод из матичне књиге рођених (детета)

Попуњене пријаве и осталу документацију предати психологу школе (соба бр.11)

За све додатне информације обратите се путем телефона +381 35 245915  и  +381 35 245914, или на е-маил адресу [email protected].