ОМШ " Владимир Ђорђевић" - Јагодина
Знам шта је добра музика и умем да свирам
 

TАКМИЧЕЊА

Ученици наше школе су остварили бројне награде у школској 2017/18.години:

Републичко такмичење Београд

Искра Тодоровић, виолончело, класа Невене Миленковић, 1.награда
Матија Стојановић, гитара, класа Данице Славковић,  1.награда
Ђорђе Марјановић, гитара, класа Милоша Тошића, 2.награда
Дуо "Анимато" (Тијана Стојановић и Никола Митровић) клавир, класа Милице Николић,  2.награда

62.Републички Фестивал музичких и балетских школа Књажевац


Екипа солиста:

Динка Миљковић, виолончело, класа Невене Миленковић, 1.награда
Матија Стојановић, гитара, класа Данице Славковић,  1.награда
Тијана Стојановић, клавир, класа Милице Николић, 1.награда
Милица Чикарић, соло певање, класа Маријане Веселиновић,  1.награда

Камерни ансамбл:
Трио "СМС" ( Сташа Марјановић, Матија Стојановић и Сава Тодоровић), класа Данице Славковић, 1.награда


Укупан пласман школе на Фестивалу 1.награда 93,44 поена

Мређународни музички фестивал Аранђеловац

Тијана Стојановић, клавир, класа Милице Николић, 1.награда
Дуо "Анимато" ( Тијана Стојановић и Никола Митровић), класа Милице Николић, 1.награда
Никола Митровић, клавир, класа Милице Николић, 2.награда
Сара Алексић, клавир, класа Милице Николић, 3.награда
Богдан Лубура, клавир, класа Милице Николић, 3.награда
Лазар Раденковић, виолина, класа Ирене Стојиљковић, 2.награда


Међународни Фестивал у Смедереву

Миљана Мартиновић, клавир, класа Слађане М.Милојевић, 2.награда


Такмичење пијаниста "Јосип Славенски" Нови Сад

Тијана Стојановић, клавир, класа Милице Николић, 1.награда


Међународни фестивал "Музичко пролеће" Смедеревска Паланка

Тијана Стојановић, клавир, класа Милице Николић, 1.награда
Никола Митровић, клавир, класа Милице Николић, 1.награда
Богдан Лубура, клавир, класа Милице Николић, 2.награда
Дуо "Анимато" клавир, класа Милице Николић, 1.награда
Миљана Мартиновић, клавир, класа Слађане М.Милојевић, 1.награда
Тамара Сентић, клавир, класа Слађане М.Милојевић, 1.награда
Маша Ћирковић, клавир, класа Слађане М.Милојевић, 2.награда
Алекса Гроздановић, кларинет, класа Ђорђа Јовановића, 1.награда


Viva хармоника Алексинац

Никола Милосављевић, хармоника, класа Јелене С.Петровић, 1.награда


Међународно такмичење "Звездане стазе" Крагујевац
Никола Милосављевић, хармоника, класа Јелене С.Петровић, 1.награда


Млади виртуоз Београд

Искра Тодоровић, виолончело, класа Невене Миленковић, лауреат
Дуња Абадић, виолончело, класа Невене Милинковић, 1.награда
Ања Јовановић, виолончело, класа Невене Миленковић, 1.награда
Нада Вујисић, виолончело, класа Невене Миленковић, 2.награда
Матија Стојановић, гитара класа Данице Славковић, 2.награда

Међународно такмичење Гитар арт фестивал

Матија Стојановић, гитара, класа Данице Славковић, 4.награда


Наисус гитар фест

Матија Стојановић, гитара, класа Данице Славковић, 1.награда
Лазар Тавра, гитара, класа Данице Славковић, 1.награда


Отворено такмичење гудача "Владимир Ђорђевић"Београд
Искра Тодоровић, виолончело, класа Невене Миленковић, 1.награда



Меморијал "Душан Протић" Београд

Милош Буљанчевић, соло певање, класа Маријане Веселиновић, лауреат
Александар Гајић, соло певање, класа Маријане Веселиновић, 1.награда